Chata Veselý Svišť - ubytování Lachtal

Vybavení chata Lachtal

Nová komfortní dřevěná chata Veselý Svišť v Lachtalu může nabídnout ubytování až pro 8 osob.  V přízemí chaty je hlavní místností otevřená moderní kuchyň s velkým jídelním stolem a obývací částí s rohovou pohovkou, TV s přehrávačem DVD  a WIFI připojením zdarma. Příjemnou atmosféru dotváří krbová kamna uprostřed místnosti, takže můžete snídat nebo večeřet sálavým teplem za zády. Z kuchyně je vstup na terasu s krásným výhledem na hory. Na terase je stůl s lavičkami a v létě tu připravíme gril pro příjemné večeře venku. Kromě toho v přízemí najdete koupelnu se sprchovým koutem a WC, předsíň se sušákem na přeskáče a lyžárnu se samostatným vchodem zvenku. V patře jsou dva 4-lůžkové pokoje na spaní a druhá koupelna s vanou a WC. Kromě krbových kamen je v chalupě moderní elektrické infratopení s možností regulace každého topného panelu zvlášť. Teplá voda je ohřívána elektrickým bojlerem.

Pokoje

  • 4-lůžkový pokoj s velkým letištěm pro 4 osoby (šířka 360 cm)
  • 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí, 2 samostatnými postelemi a balkónem

Do pokoje s velkým letištěm se vejde i 5ti členná rodina s menšími dětmi.  Pokud si přivezete dětskou cestovní postýlku, můžete ji umístit do kteréhokoliv pokoje.

Pokud je vás více než 8 a do chaty se nevejdete, zkuste mrknout na naši chalupu v Hohentauern, kam se vejde až 11 osob.

Vybavení kuchyně

Kuchyň je vybavena moderními spotřebiči AEG a Bosch. Využít můžete 4-plotýnkovou indukční varnou desku, elektrickou troubu, mikrovlnku, varnou konvici, kávovar na kapsle Tchibo, ledničku s mrazákem a myčku nádobí.

Parkování

Před chalupou jsou pro Vás k dispozici 4 vlastní parkovací místa, kde můžete zdarma parkovat po celou dobu pobytu.

Možnosti nákupů

Nejbližší obchůdek se základními potravinami je dole u stanice hlavní sedačkové lanovky v Lachtalu, větší supermarkety najdete v Oberzeiringu, Möderbruggu a Oberwälzu. Kromě toho je možnost využít objednávání ranního pečiva z místní pekárny s dovozem až do chaty.