Ubytování Starý Mlýn Hohentauern

Vybavení - chalupa Hohentauern

Naše chalupa v Hohentauern je původně mlýn z 15. století, kde je ještě i zachované mlýnské kolo. Celá chalupa je zrekonstruovaná a nabízí pohodlí ústředního topení a nepřetržitou dodávku teplé vody z vesnické kotelny. Centrální místností je útulná světnice s kuchyní, velkým jídelním stolem a pohovkou u krbových kamen. V chalupě jsou k dispozici 3 pokoje na spaní, dva v podkroví a jeden ve sníženém přízemí se samostatným vchodem. Mezi pokoji v podkroví je koupelna se sprchovým koutem a WC, druhá koupelna a WC jsou v suterénu pod 5-lůžkovým pokojem. Na týdenní pobyt se do chalupy pohodlně vejdou 2 rodiny, při maximálním využití lůžek a trochy tolerance je ubytování v Hohentauern možné až pro 11 osob.

Pokoje

  • velká ložnice v podkroví pro 4 osoby (dvojlůžko a 2 samostatné postele)
  • malá ložnice v podkroví pro 2 osoby (dvojlůžko)
  • velký pokoj ve sníženém přízemí pro 5 osob (letiště pro 4 osoby a 1 samostatná postel)

Vybavení kuchyně

Indukční varná deska, elektrická trouba, myčka nádobí, mikrovlnka, varná konvice, kávovar na kapsle Tchibo, menší lednice s mrazákem (druhá lednice je k dispozici v dolním pokoji), topinkovač, elektrický gril na raclette, set na masové fondue a dostatek nádobí včetně velkých hrnců a pánví pro pohodlné vaření pro 11 lidí.

Parkování

Parkování je zdarma na obecním parkovišti 50 metrů od chalupy, pro vyložení a naložení věcí je možné krátce zastavit přímo před chalupou.

Možnosti nákupů

Malý minimarket otevřený po-so najdete hned v sousedním domě. Větší supermarket (Spar a Billa) je dole v Triebenu (10 km).